CORMORAN Carb-o-Star x SPINNING 2,7m 5-20 (NOWY)

wędkarski bazar :)

Moderator: Malak

Awatar użytkownika
match-bart
Posty: 12
Rejestracja: 10 lut 2010, 16:52
Lokalizacja: LBN/WOJ

CORMORAN Carb-o-Star x SPINNING 2,7m 5-20 (NOWY)

Postautor: match-bart » 03 mar 2010, 13:17

Witam.
Mam do sprzedania swój prezent. Otóż dostałem i 'użyłem' KIJ raz, choć użyłem to złe słowo, bo łowię jedynie na spławik a kijkiem przpuścłem jedynie kilka razy przynętę ku uciesze darczyńcy.
KIJ ma gwarancję wystawioną (tam został kupiony) w sklepie Taka ryba na Willowej. I jest ona z końca sierpnia. Tak jak mówię KIJEK jest nowy, jakoś nie mogłem się po prostu jak do tej pory zdobyć na sprzedaż podarunku (choć nietrafionego) a i poza sezonem już w sumie było. Sądzę że kijek jest idealny na wody pstrągowe ale nie tylko.
Tak jak w temacie: CORMORAN Carb-o-Star x SPINNING 2,7m 5-20 G
JEST TO WYSOKIEJ JAKOŚCI PEŁNY CARBON, dosyć długi dolnik, wykończony korkiem. Kij w sklepach jest po ok 120 zł.(internetowych)
Opis producenta:
'Wszyscy wędkarze i sprzedawcy sprzętu, który już widzieli lub łowili tymi nowymi wędkami mogli potwierdzić naszą opinię. Wędki CARB-O-STAR są lekkie, dobrze wyważone, wykonane z włókna High Resistant Carbon i maja nowoczesny wygląd oraz doskonałe wykończenie. Wyposażone w lekkie tytanowo oksydowane przelotki i korkową rękojeść.'
Cena do UZGODNIENIA.
Zachęcam bo u mnie będzie po prostu dalej leżał a tak ktoś sobie go spożytkuje. A Firma i wykonanie tego kijka zbiera pochlebne komentarze od ludzi.
Pozdrawiam bart
Check it

Wróć do „Sprzedam/Kupię/Oddam/Zamienię”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości