[S] Wędki, plecionka, przynęty..

wędkarski bazar :)

Moderator: Malak

Awatar użytkownika
Gimzi
VIP
Posty: 2000
Rejestracja: 23 gru 2007, 13:13
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

[S] Wędki, plecionka, przynęty..

Postautor: Gimzi » 10 cze 2013, 21:52

Do sprzedania mam troszkę niepotrzebnego sprzętu.

1. Wędka Robinson Diaflex Light Spin do 22g, 295cm długości.
Wędka kilka razy użyta, ciekawa akcja, daleko miota przynęty. Przelotki Fuji Alconite, uchwyt również Fuji. Powiem szczerze, że widzę dla niej dwa zastosowania - szczupaki na zbiornikach, albo rzeczne bolenie. U mnie się dubluje, stąd sprzedaż.
Na wędkę mogę wystawić paragon oraz gwarancję w dniu zakupu.
Cena 300zł + 20zł wysyłka paczką pocztową priorytetową.
Kilka fotek:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

2. Wędka Robinson Tritium Zander 270cm do 45g.
Sandaczowa wklejka, ze dwa razy nad wodą. Ciekawy kijek za tą kasę, taka ekonomiczna wersja sandaczowego kija do katowania z plecionką.
Na wędkę mogę wystawić paragon oraz gwarancję w dniu zakupu.
Cena 100zł + 20zł wysyłka paczką pocztową priorytetową.
Kilka fotek:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

3. Plecionka Jaxon New Concept Line 0.22mm, 100 metrów, czarna, nowa nie używana, na oryginalnej szpuli w oryginalnym pudełku :) Całkiem fajna pletka jak za tą kasę. Odbarwia się to fakt, ale nie strzępi i nie osłabia przy tym.
Cena 40zł + piątak na przesyłkę.
Obrazek


4. Gumy Hybrid Robinsona. Wody to nie widziały na pewno, ale opakowania gdzieś w boju utraciły :) Jest ich w sumie 10 sztuk, w tym dwa Minnowy ze sterem. Cena to 40zł + piątak na wysyłkę.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

5. Blachy LARSEN, oryginalne i chyba już unikatowe blaszki. Długość 11cm, wagi nie znam.
Komplet 30zł + piątak na przesyłkę.
Obrazek
Obrazek

6. Woblery STORK, unikaty, nie wydaje mi się żeby można było je gdziekolwiek kupić. 21mm długości, konstrukcja bardzo specyficzna no i przepięknie wykonana jak to u Storka ;)
Cena 25zł/szt + przesyłka 5,50zł. W razie chęci zakupu całego kompletu przesyłka gratis.
Obrazek

7. Woblery Waldka Stachniaka (@waldekst). Myślę, że wszyscy już poznali i wiedzą co to za przynęty ;)
Cena 20zł/szt + przesyłka 5,50zł. W razie chęci zakupu całego kompletu przesyłka gratis.
Obrazek

8. Woblery Oleix z czasów, kiedy wobki Michała jeszcze nazw nie posiadały :) Z prywatnego pudełka, typowe kleniówki, długość 2cm, płytkoschodzące.
Cena 15zł/szt + przesyłka 5,50zł. W razie chęci zakupu całego kompletu przesyłka gratis.
Obrazek

9. Chrabąszcz majowy Oleix. Wobek jak żywy, na focie tego nie widać. Raczej kolekcjonerski, przynajmniej jak nigdy go do wody nie wrzucałem. Chodziły po 100zł na allegro, oddam za 70zł + przesyłka.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

10. Mikro-żuczki, z tego co pamiętam od kolegi Pablo(?). Mikruski straszne, 15mm, małe, wąskie, ale fajne ;)
Cena 20zł + przesyłka 5,50zł.
Obrazek

11. Leszek Dylewski + Marek Wieczorek, czyli L.D. i Siek ;) Oddam za 20zł z przesyłką :)
Obrazek

Oferty w wątku, żeby bałagan się nie zrobił, finalizacja priv.
Zapraszam do zakupów :)
Jakub Giezek, rocznik 1990, Koło Lublin-Miasto.

Wróć do „Sprzedam/Kupię/Oddam/Zamienię”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości