Sprzedam aluminiową łódkę SEL 460

wędkarski bazar :)

Moderator: Malak

Awatar użytkownika
wuran
junior
Posty: 475
Rejestracja: 03 cze 2014, 10:26

Sprzedam aluminiową łódkę SEL 460

Postautor: wuran » 22 wrz 2019, 12:24

Sprzedam aluminiową łódkę SEL 460
Długość 4,6metra, wykonana z 3mm aluminium, płaska podłoga, wysokość burty liczona od wewnątrz łodzi to 50cm, spawana, waga ok 200KG bez silnika. Kupiona jako używana i u mnie jest dwa sezony.
Silnik Honda 20KM rocznik 2008, stopa L zbiornik 12L, u mnie co roku przechodził przegląd. Silnik z szarpanką, rozrusznikiem i ładowaniem.
Przyczepa SAM DMC 390kg, resorowana wyposażona w 11 rolek, wyciągarkę pasową 900kg, ubezpieczona do kwietnia 2020. Wyjmowana tylna belka do wodowania. Koła 13” oraz koło zapasowe.
Fotel obrotowy zamontowany na przesuwanej ławce. Fotel kupiony w Julii.F
Uchwyt Berkeley na 3 wędki zamontowany na rufie. 5 Szyn RAM do montażu kul o wielkości 1 i 1,5 cala, na których można potem montować np. echosondę, uchwyt do wędek lub inne akcesoria RAM.
Łódź posiada pokład dziobowy, wraz z gniazdem na fotel. Fotel jest na nodze, posiada składane oparciem. W ławce na rufie dwie duże zamykane bakisty. Z tyłu przy rufie mocowanie pasem dla zbiornika paliwa oraz skrzynka na akumulator (mi mieści się w nim 75Ah, choć wejdzie i większy). Wyciągarka elektryczna Trac 30 z kotwicą 20lb na dziobie oraz podstawa do montażu silnika dziobowego (był w planach).
Sporo miejsca pod pokładem dziobowym, zwykle tam trzymam koło ratunkowe z liną oraz długi pagaj/bosak. Do łodzi jest również plandeka mocowana na gumy z haczykami.
Łódka z dwoma osobami i dobrze rozłożonym ciężarem osiąga ponad 30km/h, mi maksymalnie udało się osiągnąć 36km/h.
Cena za komplet (łódka, przyczepa, silnik) 19 500 zł
Potencjalnie mogę sprzedać łódkę z silnikiem (bez przyczepy) wtedy cena 17.500 zł
telefon do mnie 513 sto trzydzieści 455
nie sprzedaję samej przyczepy ani samego silnika

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
________________________________
rocznik '73 - koło Haczyk Klub Fenix
C&R (capnij i rąbnij ;-) )

Awatar użytkownika
wuran
junior
Posty: 475
Rejestracja: 03 cze 2014, 10:26

Re: Sprzedam aluminiową łódkę SEL 460

Postautor: wuran » 29 lis 2019, 22:01

do zamknięcia, sprzedana
________________________________
rocznik '73 - koło Haczyk Klub Fenix
C&R (capnij i rąbnij ;-) )


Wróć do „Sprzedam/Kupię/Oddam/Zamienię”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości